Заняття такого типу проводяться за межами класної кімнати (ігровий майданчик, спортивний майданчик чи зала, шкільне подвір'я або коридор), тобто місця , де організація руху дітей є більш безпечною. Нетрадиційність навчального простору сприймається із захопленням , позитивно впливаючи на ефективність навчання та здоров'я школярів. Саме за таких умов ідея інтеграції рухової активності у навчання дітей іноземній мові успішно реалізується.
А тут складаємо літери та найпростіші слова (на підлозі)
із пластикових паличок

Ми також імітуємо тварин , бігаємо навипередки по траві у пошуку порібного слова чи змагаємося командами у running dictation , пишемо по піску, грамо з м'ячем і багато іншого виконуємо на свіжому повітрі.
Коли ж нас збирається багато , ми проводимо мовні перегони між командами , коли "потяг"кожної команди мусить прибути на "зупинку" згідно розкладу і виконати на кожній своє завдання. Такі події ми називаємо Relax Day , хоча він зовсім і не релакс , бо працювати треба на повну силу , щоб перемогти.
Взагалі у мовному центрі апробовано близько сотні різноманітних вправ , які можна застосовуати на Open Space Lessons або як елемент традиційного уроку чи у мовних таборах.
Не будемо заперечувати важливість сучасних цифрових технологій у навчанні , але рух як запоруку нормального розвитку дитини ніхто не відміняв.
Комментариев нет:
Отправить комментарий